ObsahObsah

  1. Dream Theater - tady jsem se snažil shromáždit základní údaje o této výborné americké kapele. Odkazy jsou jak v češtině, tak v angličtině.
  2. Hudba - se zabývá hudebními servery, kde vycházejí smysluplné články a recenze. Dále jsou zde odkazy na různé kapely a servery, které Vám pomůžou se v hudbě orientovat.
  3. Kytara - hrajete-li na kytaru, tak zde najdete několik tipů na stránky, kde se nadšenci snaží zapsat své oblíbené písničky do not a tabulatur a podělit se o ně s ostatními. Většina z nich je zapsána ve formátu Power Tab, který považuju za nejlepší na současném internetu.
  4. Literatura - zde jsou základni informace o literárních cenách: Booker prize, National book awards, Pulitzer prize, Nobelova cena za literaturu, Cervantesova cena, Magnesia Litera. Budu se snažit zde umístit tabulky všech držitelů těchto cen a odkazy, které by pomohly se o nich a jejich dílech dozvědět něco víc. Tady se snažím omezit na česky psané stránky.
  5. Texty - určitě taky máte své oblíbené písničky, u nichž Vám při největší snaze nejde odposlouchat text, který byste tak moc chtěli znát. Nebo znáte úryvek písně - kousek textu - a chtěli byste zjistit, co je to za písnička a kdo ji zpívá. Můžu Vám říct: jste na správném místě !
  6. Autor - tento odkaz je víceméně zbytečný....Příliš nedoporučuju.
Pokud máte někdo nějaký pěkný tip, který mi tu chybí, tak se ozvěte.